Mistrzostwa IT – historia

Charytatywny turniej piłkarski „MISTRZOSTWA IT” odbywa się od 8 lat. W 2021 roku w turnieju wzięło udział 15 drużyn reprezentujących największe firmy sektora IT oraz organizacje studenckie największych uczelni. W zawodach uczestniczyło blisko 154 graczy. Idea charytatywnego turnieju piłkarskiego została zapoczątkowana przez Mariusza Łobejko, specjalistę branży IT, oraz Marcina Czakona z Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

MISTRZOSTWA IT 2021

WYNIKI TURNIEJU:

 

statystyki

Największych firm IT
Rozegranych meczów
Strzelonych bramek
Zawodników
Minut rozgrywek

 

PRZEZ 7 LAT ROZGRYWEK ZEBRALIŚMY
245 485 ZŁ
MISTRZOSTWA IT 2021

WYNIKI TURNIEJU: 1. EIP GROUP ; 2. IT Solution Factor
3. Billennium

MISTRZOSTWA IT 2019

WYNIKI TURNIEJU: 1. KNI KUL ; 2. EIP; 3. Lingaro

MISTRZOSTWA IT 2017

WYNIKI TURNIEJU: 1. Asseco BS ; 2. eLeader; 3. Billennium

MISTRZOSTWA IT 2015

WYNIKI TURNIEJU: 1. eLeader; 2. Billennium; 3. Asseco BS

MISTRZOSTWA IT 2020
  1. WYNIKI TURNIEJU: 1. Britenet ; 2. Comp
    3. Instytut Informatyki UMCS
MISTRZOSTWA IT 2018

WYNIKI TURNIEJU: 1. Transition Technologies ; 2. Infinite;
3. Instytut Informatyki UMCS

MISTRZOSTWA IT 2016

WYNIKI TURNIEJU: 1. eLeader; 2. Britenet; 3. Asseco BS

SPONSORZY

(Mistrzostwa IT 2022)

SPONSOR ZŁOTY TURNIEJU

Technikum Programistyczne Techni Schools to szkoła, w której priorytetem jest przygotowanie ucznia zarówno do matury, jak i łatwego wejścia na rynek pracy programistów. Misją Techni Schools na kierunku Technik Programista jest kształcenie umiejętności, w praktyczny sposób przygotowując do życia i pracy w czasach postępu technologicznego i cyfrowej transformacji.

W Techni Schools przedmiotów zawodowych uczą praktycy rynkowi – programiści z wieloletnim doświadczeniem pracy w branży. Przedmiotów ogólnokształcących nauczają nauczyciele i wykładowcy uczelni wyższych z doświadczeniem pedagogicznym..

Więcej o Techni Schools

https://technischools.com

https://www.facebook.com/technischools/

https://www.instagram.com/technischools/

SPONSOR SREBRNY TURNIEJU

Billennium to polska firma, działająca na rynku globalnym, która od 2003 roku rozwija innowacyjne usługi i produkty IT oraz oferuje outsourcing IT dla klientów biznesowych z całego świata. Zatrudnia ponad 1300 specjalistów w Polsce, Niemczech, Indiach, Malezji i Kanadzie. Działa w modelu follow-the-sun, dzięki czemu oferuje pełne wsparcie 24 godziny na dobę.
IT dla ludzi. Ludzie dla IT.

Więcej o Billennium:

https://billennium.pl/
https://billennium.pl/oferty-pracy/
https://pl-pl.facebook.com/billenniumcom
https://www.linkedin.com/company/billennium/mycompany/
https://www.instagram.com/billennium_com/?hl=pl

SPONSOR SREBRNY TURNIEJU

CompuGroup Medical jest jedną z wiodących firm sektora eHealth na świecie. Produkowane przez CGM oprogramowanie projektowane jest z myślą o wspieraniu medycyny, organizowaniu pracy lekarzy i zarządzaniu jednostkami opieki zdrowotnej. Nasz zespół w Polsce liczy prawie 300 specjalistów, pracujących w zgranych zespołach, dostarczających najlepsze i innowacyjne rozwiązania IT usprawniające leczenie pacjenta.

www.cgm.com
www.facebook.com/CGMPL/

SPONSOR TURNIEJU
Szybko rozwijająca się firma technologiczna, stworzona przez ekspertów branży IT. Zadaniem spółki jest dbanie o płynne i sprawne działanie systemów informatycznych, zapewniając ciągłe wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji projektu. Dzięki bogatemu doświadczeniu IT Solution Factor może realizować projekty dla największych firm w Polsce oraz globalnych korporacji.

Poznaj nas na

www.itsf.com.pl
https://www.facebook.com/ITSolutionFactor
https://www.linkedin.com/company/it-solution-factor/

SPONSOR TURNIEJU

DataArt zajmuje się inżynierią oprogramowania na skalę globalną. Od ponad 20 lat zespoły składające się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów tworzą rozwiązania technologiczne, które pomagają klientom osiągać cele biznesowe i zdobywać nowe rynki. Najważniejszą wartością w DataArt są ludzie. Tę zasadę stosujemy odpowiadając na potrzeby klientów, niezależnie od skali ich biznesu i stosowanych technologii.

Poznaj nas na

https://www.dataart.com.pl/
https://www.facebook.com/DataArtPoland/
https://www.linkedin.com/company/dataart/?originalSubdomain=pl

SPONSOR TURNIEJU

Enigma od blisko 30 lat świadczy usługi w obszarze ochrony informacji. Integralną częścią rozwiązań jest szeroko rozumiane bezpieczeństwo specjalne. Dotyczy ono sprzętu, aplikacji, jak i całego obszaru realizacji wdrożenia. Systemy IT są opracowane i produkowane na podstawie rozwiązań własnych oraz partnerów zewnętrznych. Enigma stosuje wysoko rozwinięte technologie i algorytmy szyfrowe.

Poznaj nas na

https://www.enigma.com.pl

SPONSOR TURNIEJU

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie. Specjalizujemy się w systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, bezpieczeństwem informatycznym, systemach CRM i wsparcia sprzedaży, komunikacji elektronicznej. Dostarczamy rozwiązania działające w chmurze, a nasze produkty pomagają firmom na całym świecie. Obecnie zatrudniamy blisko 7 000 ekspertów, w ponad 30 krajach.

Poznaj nas na

https://www.comarch.pl/
https://www.facebook.com/comarchpl/
https://www.linkedin.com/company/comarch/

SPONSOR TURNIEJU

TTMS to działająca od 2015 r. polska drużyna IT, o sile której stanowi ponad 700 grających w głównym składzie zawodników. Gracze chwalą sobie grę w najwyższych klasach rozgrywkowych – a rozwiązujemy taktyczne łamigłówki na 3 kontynentach – a także wielokulturową szatnię. Ekofreaków zapewniamy, że biegamy na palcach, nie niszcząc murawy. Zainteresowanych transferem zapraszamy do przejrzenia zakładki www.ttms.pl/kariera.

Poznaj nas na

https://www.tt.com.pl/pl/
https://www.facebook.com/transition.technologies
https://www.linkedin.com/company/transition-technologies-s-a-/?trk=tyah&trkInfo=clickedVertical%3Acompany%2CclickedEntityId%3A458572%2Cidx%3A2-1-4%2CtarId%3A1451984156834%2Ctas%3Atransition+techno

PATRONAT HONOROWY

(Mistrzostwa IT 2022)

UCZESTNICY

(Mistrzostwa IT 2022)

PARTNERZY

(Mistrzostwa IT 2022)

PATRONAT MEDIALNY

(Mistrzostwa IT 2022)

 
 

KONTAKT

ORGANIZATOR:

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo
ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin
www.fsd.lublin.pl

 

ZGŁOSZENIA UCZESTNIKÓW
Agata Grabowska
kontakt@mistrzostwait.pl
kom. 512 440 046

SPONSORZY
Dariusz Kulik
dariusz@fsd.lublin.pl
kom. 883 901 428

MEDIA
Dariusz Kulik
dariusz@fsd.lublin.pl
kom. 883 901 428

Mariusz Łobejko
kom. 504 062 089

Projekt współfinansowanyz Ministerstwa Sportu i Turystyki